Magiczny Dywan

Magiczny Dywan jest pierwszą polską podłogą interaktywną. Ta innowacyjna pomoc dydaktyczna pozwala, poprzez gry i zabawy, rozwijać u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a jednocześnie ćwiczyć pamięć i uczyć się.

Magiczny Dywan to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie wbudowane projektor i wydajny komputer. Wysoka funkcjonalność urządzenia pozwala używać go w każdym pomieszczeniu z gładkim i jednolitym podłożem. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny "magiczny dywan", na którym dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od zwykłych zabaw ruchowych po edukację poznawczą w wielu dziedzinach wiedzy. Wielkość wyświetlanego obrazy zależy o wysokości zawieszenia urządzenia nad podłożem i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 x 3 metry.

magiczny<br />
dywan
magiczny dywan Do obsługi Magicznego Dywanu potrzeba niewiele - wystarczą pilot zdalnego sterowania oraz swobodne ruchy rąk i nóg. Urządzenie wraz z pakietem dedykowanych gier i zabaw przeznaczone jest do zastosowania w różnych środowiskach, m.in.:
  • żłobkach, przedszkolach i szkołach,
  • ośrodkach terapeutycznych i rehabilitacyjnych,
  • muzeach, hotelach i salach zabaw.

Dobrej zabawy!

Chcesz wiedzieć więcej?



Zajęcia dydaktyczne w przedszkolu Happy Days w Kielcach:

    Loading the player ...